lagunino ocr race

By Lagunino, z.s.

Fort Race MMXXIV

Pátý závod série nás zavedl do terezínské velké pevnosti, kde nás čekala trať o délce 2 km a 25 překážek.

Neměřenou kategorii Babies si zaběhla Tamarka a již zkušený závodník Martin. Oba zvládli celou trať a všechny překážky.

V kategorii Kids I kluci si vítězství zajistil Vratislav Tahal s časem 0:15:19, druhý byl Vítek Johánek s časem 0:15:50 a třetí Vítek Rohlíček s časem 0:16:10. V kategorii dívek běžela pouze Rozárka Šíchová, která si časem 0:30:22 vyběhla první místo.

Kategorie Kids II odstartovala po nejmladších dětech a v kategorii dívek byla jediná závodnice Pavlína Tahalová, která si vyběhla první místo s časem 0:17:47. V chlapecké kategorii byl první Denis Mašín s časem 0:16:39, druhý byl Erik Mašín s časem 0:17:16 a třetí Šimon Hrachovec s časem 0:18:44.

Nejstarší dětská kategorie Kids III byla tentokrát pouze v mužstkém zastoupení. Vítězství si zajistil Albert Kubes s časem 0:16:20, druhý byl Dominik Skála s časem 0:16:49 a třetí Adam Jarušek s časem 0:18:08.

Mezi juniorkami dominovala Sára Tatjana Kotálová, která si časem 0:17:36 zajistila vítězství, druhá byla Natálie Belyušová s časem 0:19:46 a třetí Kateřina Čmelíková s časem 0:28:42. Jediným juniorem byl Erik Janovský, který si vyběhl první místo s časem 0:26:40.

V kategorii Adults ženy se utkaly dvě závodnice a rychlejší byla Jana Tahalová s časem 0:19:26 a nechala tak za sebou druhou Lenku Chabrovou s časem 0:23:43.

V mužské kategorii běželi 4 borci a vítězství strhl na svou stranu s časem 0:15:26 Jakub Johánek, druhý doběhl Jiří Aberle s časem 0:20:36 a třetí Roman Kotlín s časem 0:21:13.

V kategorii Duo běželo sedm dvojic. Pro vítězství si doběhli Jakub a Vítek Johánkovi s časem 0:19:05, druzí byli Ondřej Abel s Vladimírem Čmelíkem s časem 0:21:10 a třetí Jiří Aberle s Lenkou Chabrovou s časem 0:25:03.

Poslední kategorií byl Canis pro závodníky s pejsky, do které se přihlásilo devět závodníků. Nejrychlejší byl David Kubes s Rikim s časem 0:21:20, druhá byla Blanka Ptáčková s Cassie s časem 0:21:48 a třetí Roman Šatný s Atrejem s časem 0:21:52.